English Гостьова книга
Русский
УкраЇнська
Вхід Реєстрація

Після підписання асоціації з ЄС в Україну зайдуть найбільші лоу-кости Європи

Основні проекти АЛТУ

Підписавши Угоду про асоціацію з Євросоюзом, Україна приєднується поступово до ОАП - загальному авіапростору, в яке входять всі країни - члени Європейського союзу. Як пояснюють у Міністерстві інфраструктури, дане приєднання в першу чергу означає зняття обмежень, які стосуються призначення рейсів між містами Євросоюзу і України. Таким чином, кількість рейсів має стати більше, так як наші авіаперевізники отримають можливість літати в ті міста, куди поки не літають, а на вітчизняний ринок зможуть зайти великі бюджетні авіакомпанії з Європи - лоу-кости. За здоровому розумінню, це повинно привести до зменшення вартості авіаквитків .
 
Плюси для авіакомпаній такі: на маршрутах буде знято квотування, що дозволить відкривати додаткові рейси. Тому що для цього не потрібно буде вибивати дозвіл від українських авіавластей, а тільки відразу домовлятися з аеропортами про слотах, тобто про часових проміжках, коли літати можна.
 
Після підписання Угоди про асоціацію з ЄС Україна буде також зобов'язана перейти в авіаперевезеннях на загальні стандарти з Європейським союзом. Це повинно торкнутися всього: проходження контролів, вимог до пілотів, літакам, бортпровідникам, якості обслуговування пасажирів, аеродромах. "Ми будемо підвищувати рівень підготовки фахівців. Тільки для бортпровідників це книга в 2 сотні сторінок, де, окрім знання іноземних мов, вимоги по типу" як відкривати двері", наприклад. Окремі вимоги пред'являються до якості салонів літаків. У нас вже не буде старих лайнерів. Крім цього, з'являться окремі нові вимоги до терміналів. На даний момент європейським вимогам в Україні відповідають аеропорт "Бориспіль", а також міжнародні аеропорти в Харкові, Донецьку, Львові, Сімферополі", - зазначив заступник голови Державної авіаслужби України Олександра Гречка.

Джерело:

В Україні
Тестування агенцій Національний туристичний форум

Проект підтримки внутрішнього
і в'їзного туризму

Кодекс усталеної ділової практики
і правила професійної етики
 
Правила використання